Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Skalbyklės valymas

Kaip man išvalyti savo skalbyklės filtrą?

Valyti skalbyklės siurblį labai paprasta. Pirmiausia išjunkite savo skalbyklę ir įsitikinkite, kad joje nėra įtampos. Atsukite vandens tiekimo žarną ir pakiškite po ja rankšluostį. Dabar atidarykite techninės priežiūros dangtelį ir išleiskite pro vamzdelį vandenį. Tada atsukite siurblio dangtelį ir pūkų filtrą. Atidžiai patikrinkite, ar siurblyje nėra svetimkūnių.

Jeigu rotorius nesisuka, jame gali būti kas nors įstrigę. Tokiu atveju susisiekite su klientų aptarnavimo tarnybos padaliniu numeriu <CustSerPhoneNo>. Pažiūrėkite mūsų vaizdo įrašą su instrukcijomis ir patarimais, kaip išvalyti savo Bosch skalbyklės filtrą.

Žiūrėti vaizdo įrašą

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.