Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Skalbyklės valymas

Kaip man išvalyti savo skalbyklės skalbimo priemonės dalytuvą?

Švarus skalbyklės skalbimo priemonės dalytuvas labai svarbus norint higieniškai išskalbti. Todėl šį stalčiuką turėtumėte valyti maždaug kas du mėnesius ir pašalinti iš jo visus skalbimo miltelių ir minkštiklio likučius. Taip išvengsite nemalonaus kvapo ir bakterijų kolonizacijos.

Jeigu purvas sunkiai nuvalomas, valykite stalčiuką tokia tvarka: naudodami viduje esantį fiksatorių visiškai ištraukite stalčiuką iš skalbyklės. Pamirkykite jį praustuvėje ir pašalinkite likučius mažu šepetėliu, pavyzdžiui, nebenaudojamu dantų šepetėliu. Esant sunkiai nuvalomų, pavyzdžiui, kalkių, nuosėdų naudokite atitinkamą valymo priemonę, kaip antai Bosch rekomenduojamą skalbyklių valymo priemonę.

Žiūrėti skalbyklių valymo priemones

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.