Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Iš skalbyklės sklinda nemalonus kvapas

Ką galiu padaryti, jeigu iš skalbyklės ištraukiami skalbiniai skleidžia nemalonų kvapą?

Jeigu iš skalbyklės ištraukiami skalbiniai skleidžia nemalonų kvapą, priežastys gali būti įvairios. Tai gali lemti dažnas skalbimas žemoje vandens temperatūroje ir netinkamai dozuojamos skalbimo priemonės. Skalbiniai, kurie pasibaigus programai neišimami iš būgno, gali greitai imti skleisti nemalonų kvapą.

Modernius, kvėpuoti leidžiančius audinius, pavyzdžiui, sportinę aprangą arba specialius skalbyklėje skalbiamus tekstilės gaminius, reikėtų skalbti specialia skalbimo priemone, kad visiškai pašalintų bakterijos. Kvapus gali sukelti tekstilėje ir skalbyklėje esančios bakterijos. Kad to išvengtumėte, rekomenduojame naudoti higieninį minkštiklį.

Žiūrėti skalbyklių valymo priemones

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.