Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Iš skalbyklės sklinda nemalonus kvapas

Kas sukelia kvapą mano skalbyklėje?

Pastebėjote, kad iš skalbyklės sklinda nemalonus kvapas? Taip neturėtų būti, bet taip tikrai gali atsitikti, jeigu dažnai skalbiate žemoje vandens temperatūroje ir naudojate mažai skalbimo priemonės. Todėl reguliariai turėtumėte skalbti 60 ºC arba aukštesnėje vandens temperatūroje, taip pat naudoti tinkamą skalbimo priemonės kiekį, laikydamiesi gamintojo instrukcijų ir atsižvelgdami į skalbinių kiekį.

Be to, rekomenduojame naudoti Bosch išbandytą skalbyklės valymo priemonę. Taip pat patikrinkite skalbyklės vandens išvadą. Kvapas kartais atsiranda, kai vanduo nuteka atgal į skalbyklę. Patikrinkite, ar taip nėra jūsų namuose.

Žiūrėti skalbyklių valymo priemones

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.