Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Iš skalbyklės sklinda nemalonus kvapas

Ar galėtų padėti buitiniai valikliai, jeigu mano skalbyklė skleidžia nemalonų kvapą?

Jeigu jūsų skalbyklė skleidžia nemalonų kvapą, nerekomenduojame naudoti buitinių valiklių. Skalbinių ir skalbyklės kvapai gali atsirasti dėl pačių įvairiausių priežasčių. Pavyzdžiui, dažnai skalbiant žemoje temperatūroje ir naudojant mažai skalbimo priemonės. Todėl reguliariai skalbkite 60 ºC arba aukštesnėje vandens temperatūroje, taip pat naudokite tinkamą skalbimo priemonės kiekį. Laikykitės skalbimo priemonės gamintojo dozavimo rekomendacijų ir atsižvelkite į skalbinių kiekį.

Be to, rekomenduojame naudoti Bosch išbandytas skalbyklės valymo priemones. Jeigu norite būti visiškai tikri, patikrinkite vandens išleidimo žarną, ar ji neužsikimšusi ir ar vanduo nenuteka atgal į skalbyklę. Tai irgi gali būti priežastis, kodėl jūsų skalbyklė skleidžia nemalonų kvapą. Buitiniai valikliai čia nepadės.

Žiūrėti skalbyklių valymo priemones

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.