Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Skalbyklės valymas

Kaip išvalyti skalbyklę namų ūkio gaminiais?

Norėtumėte gauti patarimų, kaip kuo švelniau išvalyti skalbyklę, galbūt naudojant namų ūkio gaminius? Iš esmės toks požiūris labai pagirtinas. Tačiau mes patariame naudoti Bosch rekomenduojamas skalbyklių valymo priemones. Mes išbandėme jas valydami Bosch skalbykles ir esame įsitikinę, kad jomis galima pasiekti geriausių valymo rezultatų.

Patariame skalbyklių nevalyti namų ūkio gaminiais. Valymo gaminiai, kurių sudėtyje yra rūgščių arba acto, gali pakenkti jūsų prietaiso guminėms dalims. Pirmiausia įsitikinkite, kad naudojate tinkamą skalbimo priemonės kiekį. Skaitykite skalbimo priemonės gamintojo instrukcijas.

Žiūrėti skalbyklių valymo priemones

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.