Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Iš skalbyklės sklinda nemalonus kvapas

Ką turėčiau daryti, jeigu mano skalbyklė nemaloniai dvelkia supuvusiais kiaušiniais?

Jeigu jūsų skalbyklė nemaloniai dvelkia supuvusiais kiaušiniais, pirmiausia patikrinkite skalbyklės vandens tiekimo įvadą ir vandens išleidimo žarnas. Kvapas gali eiti iš vandens įvado arba užsikimšusios išleidimo sistemos. Nuolat skalbiant žemoje vandens temperatūroje ir naudojant nedidelį skalbimo priemonės kiekį, taip pat gali atsirasti nemalonus skalbyklės arba skalbinių kvapas.

Stenkitės reguliariai skalbti 60 ºC arba aukštesnėje vandens temperatūroje, taip pat naudoti tinkamą skalbimo priemonės kiekį, laikydamiesi gamintojo instrukcijų ir atsižvelgdami į skalbinių kiekį. Be to, kad išvengtumėte visokių kvapų, rekomenduojame naudoti Bosch išbandytas skalbyklės valymo priemones.

Žiūrėti skalbyklių valymo priemones

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.