Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Iš skalbyklės sklinda nemalonus kvapas

Ką turėčiau daryti, jeigu mano skalbyklė skleidžia nemalonų kvapą?

Jeigu jūsų skalbyklė skleidžia nemalonų kvapą, priežastis gali būti dažnas skalbimas žemoje vandens temperatūroje ir nepakankamas skalbimo priemonės kiekis. Todėl reguliariai skalbkite 60 ºC arba aukštesnėje vandens temperatūroje, taip pat naudokite tinkamą skalbimo priemonės kiekį, laikydamiesi gamintojo instrukcijų ir atsižvelgdami į skalbinių kiekį.

Be to, rekomenduojame naudoti Bosch rekomenduojamas skalbyklių valymo priemones. Jeigu tai labiau svilėsių kvapas, nedelsdami išjunkite skalbyklę ir skambinkite į klientų aptarnavimo centrą <CustSerPhoneNo>. Tai jūsų eksperto telefono numeris, čia į jūsų klausimus bus skubiai atsakyta.

Žiūrėti skalbyklių valymo priemones

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.