Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Viskas, ko reikia siekiant dar geresnių ir ilgalaikių indaplovės naudojimo rezultatų.

Tikėkitės dar daugiau.

Norint pasirūpinti, kad ir praėjus kuriam laikui indaplovės veikimo rezultatai būtų nepriekaištingi, Bosch internetinėje parduotuvėje siūlomas valymo ir priežiūros gaminių asortimentas kartu su naudingais priedais, su kuriais indai plaunami dar veiksmingiau. O jei kurią nors dalį prireiktų pakeisti, galite būti tikri, kad su originaliomis atsarginėmis dalimis jūsų indaplovė bus kaip nauja.

Pagaminta tik jūsų indaplovei – originalūs priedai iš Bosch.

Kad ir kokio priedo jums prireiktų Bosch indaplovei, savo patogumui rasite jį mūsų internetinėje parduotuvėje. Žinoma, galite neabejoti mūsų patikima kokybe.

Ieškoti priedų

Bosch valymo ir priežiūros gaminiai: padės jums išlaikyti savo indaplovę tokią, kokią jums pristatė.

Bosch indaplovės sukurtos taip, kad naudotumėte jas ilgai ir be rūpesčių. Kad taip ir būtų, galite ir patys prisidėti naudodami mūsų rekomenduojamus valymo ir priežiūros gaminius – taip užtikrinsite prietaisų veiksmingumą ir ilgą eksploatavimo trukmę.

Į valymo ir priežiūros gaminius

Pailginkite savo Bosch prietaisų kokybiško veikimo laiką dar labiau, naudodami Bosch atsargines dalis ir techninę pagalbą.

Originalios Bosch atsarginės dalys idealiai tinka jūsų indaplovei. Gaudami techninę pagalbą, kurią teikia patyrę mūsų tarnybos mechanikai, galite būti tikri, kad jūsų indaplovė ir toliau veiks taip, kaip buvo pagaminta veikti.

Rasti atsarginių dalių

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.