Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Garinės orkaitės valymas

Garinių orkaičių valymas – kaip tai daryti.

Kad išvalytumėte garinę orkaitę, neprireiks brangių valymo ir priežiūros gaminių. Garinei orkaitei valyti pakanta muilino vandens. Švelniai nuvalykite garinę orkaitę kempine ir muilinu vandeniu. Garinei orkaitei valyti nenaudokite šiurkščiosios universalios kempinėlės pusės. Naudokite minkštąją pusę. Taip valydami savo garinę orkaitę išvengsite subraižymų. Palaukite, kol muilinas vanduo įsigers į sunkiai išvalomas dėmes. Išvalę garinę orkaitę, iššluostykite prietaisą švaria šluoste ir bus baigta. Tikimės, kad atsakėme jums į klausimą, kaip išvalyti garinę orkaitę.

Jeigu turite daugiau klausimų dėl garinių orkaičių valymo, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo tarnybos padaliniu telefonu <CustSerPhoneNo> ištisą parą, bet kurią savaitės dieną. Mes džiaugsimės galėdami suteikti tolesnę pagalbą.

Į valymo ir priežiūros gaminius

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.