Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Daugybė galimybių kuo geriausiai jūsų maisto gaminimo prietaiso būklei išlaikyti.

Maisto gaminimo prietaisų pasaulis: Bosch internetinė parduotuvė.

Nuo keptuvo lėkštės iki stiklo valytuvo – Bosch internetinėje parduotuvėje yra visas spektras naudingų priedų ir priežiūros gaminių, taip pat atsarginių dalių, kurios buvo sukurtos specialiai jūsų Bosch maisto gaminimo prietaisui. Kad ir ką norėtumėte tiekti ant stalo, savo parduotuvėje turime jums ką pasiūlyti.

Patobulinkite savo Bosch maisto gaminimo prietaisą mūsų originaliais priedais.

Galite būti tikri, kad mūsų internetinėje parduotuvėje gausite Bosch kokybę. Čia rasite didžiausią asortimentą ir paprastai rasite originalių maisto gaminimo prietaiso priedų.

Ieškoti priedų

Kad žvilgesys išliktų ilgai: Bosch valymo ir priežiūros gaminiai

Ar ant kaitlentės išsilietų pieno, ar ant orkaitės sienelių užtikštų kepsnio riebalų, rasite tokių valymo ir priežiūros gaminių, kuriais ne tik greitai ir be pastangų nuvalysite išsiliejusius ir užtiškusius nešvarumus, bet ir ilgiau išlaikysite nepriekaištingą savo prietaiso būklę.

Į valymo ir priežiūros gaminius

Pasirinkti mūsų specialiai pritaikytas atsargines dalis – išmintingas sprendimas.

Kad ir kaip ilgai gaminate maistą naudodamiesi savo virykle, kaitlente ar orkaite, iškilusią problemą galima greitai pašalinti ir toliau gaminant maistą galima pasiekti tokių pačių puikių rezultatų, prie kurių esate pratę. Visai tai dėl originalių Bosch dalių ir mūsų parengtų techninės pagalbos specialistų.

Rasti atsarginių dalių

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.