Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Kaip valyti dulkių siurblį be maišelio

Dulkių siurblio be maišelio valymas – kaip tai daryti

Norėdami išvalyti savo dulkių siurblį be maišelio, pirma patikrinkite, kiek pripildytas dulkių surinkimo konteineris, ir jį ištuštinkite. Jeigu būtina, galite dulkių konteinerį išplauti po šiltu tekančiu vandeniu, laikydamiesi naudotojo instrukcijų. Palikite jį džiūti bent 24 valandas kambario temperatūroje ir vėl dėkite į dulkių siurblį tik tada, kai bus visiškai išdžiuvęs. Savo dulkių siurblio be maišelio filtrą džiovinkite taip pat.

Jeigu manote, kad jūsų dulkių siurblys be maišelio užsikimšo iš vidaus, nes, pavyzdžiui, jis nebetraukia arba garsiai veikia, patikrinkite tokia eilės tvarka: dulkių surinkimo konteinerį, išpūtimo filtrą, dulkių surinktuvą, vamzdį, žarną ir grindų antgalį. Ar viduje kas nors įstrigo? Pabandykite atsargiai pašalinti.

Reikia pagalbos, o galbūt turite kokių nors klausimų dėl savo dulkių siurblio? Paskambinkite į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą – mes džiaugsimės galėdami padėti. Mūsų remonto tarnybos numeriu <CustSerPhoneNo2> susisiekti su mumis galite ištisą parą, kiekvieną savaitės dieną. Laukiame jūsų skambučio.

Kontaktai ir informacija

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.