Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Dulkių siurblio valymas

Jūsų dulkių siurblio valymas – po vieną dalį parengiant naudoti

Norite išvalyti savo dulkių siurblį? Ar tai būtų dulkių siurblio filtras, dulkių siurblio žarna, dulkių siurblio vamzdis ar kuri kita dalis, perskaitykite mūsų patarimus, kaip valyti dulkių siurblį:

Valyti dulkių siurblio šepečius arba dulkių siurblio vamzdį yra labai paprasta. Atjunkite juos, patikrinkite, ar juose nieko nėra įstrigę, pašalinkite nuo šepečio nešvarumus ir nuplaukite jį po tekančiu šiltu vandeniu be valiklių, o paskui palikite išdžiūti ore.

Panašiai valykite ir dulkių siurblio filtrą. Jeigu jį galima plauti, jį galima valyti paprastu vandeniu be ploviklio. Palikite jį džiūti ore 24 valandas.

Iš esmės labai panašiai valykite ir savo dulkių siurblio žarną. Jeigu įtariate, kad dulkių siurblio žarnoje kas nors įstrigo, galite atsargiai įkišti į vidų šluotos kotą ar kitą ilgą objektą ir pabandyti įstrigusį daiktą pašalinti.

Jei norite dulkių siurblį išvalyti be maišelio, nuimkite dulkių talpyklą, ištuštinkite ją, išskalaukite po šiltu tekančiu vandeniu ir palikite visiškai išdžiūti. Jokiomis aplinkybėmis nedėkite jo atgal į prietaisą, kol dar drėgnas. Jis turi visiškai išdžiūti. Tas pats taikoma ir valant dulkių siurblių be maišelio filtrą. Išimkite jį iš dulkių siurblio, laikykitės naudotojo vadove pateiktų instrukcijų ir plaukite jį vienu vandeniu. Jį taip pat reikia palikti džiūti kambario temperatūroje 24 valandas.

Dulkių siurblio variklį turėtumėte atiduoti išvalyti į Bosch centrines dirbtuves Nuremberge. Nepasibaigus 24 mėnesių garantiniam laikotarpiui tai bus atlikta nemokamai. Šiam laikotarpiui pasibaigus taikomos fiksuotos kainos.

Norėdami išvalyti savo dulkių siurblio variklį, atsiųskite jį šiuo adresu:

<SmAppCusSerAddress>

Jeigu turite daugiau klausimų dėl dulkių siurblių valymo, skambinkite mūsų klientų aptarnavimo tarnybai, ir jums bus suteikta daugiau informacijos. Mūsų remonto tarnybos numeriu <CustSerPhoneNo2> susisiekti su mumis galite ištisą parą, kiekvieną savaitės dieną. Džiaugsimės galėdami padėti.

Remonto tarnyba

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.