Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Kaip sutaisyti dulkių siurblio žarną

Dulkių siurblio žarnos taisymas – kas gali padėti?

Norite sutaisyti savo dulkių siurblio žarną? Mechanikai iš mūsų centrinių dirbtuvių Nuremberge džiaugsis galėdami tai padaryti, ir beveik garantuotai atgausite savo dulkių siurblį geros būklės. Jeigu jūsų prietaisui vis dar taikomas 24 mėnesių garantinis laikotarpis, padarysime tai nemokamai. Šiam laikotarpiui pasibaigus taikomos fiksuotos kainos.

Norėdami sutaisyti žarną, atsiųskite savo dulkių siurblį šiuo adresu:

<SmAppCusSerAddress>

Jeigu pats esate specialistas ir jums reikia pakaitinių dalių dulkių siurblio žarnai sutaisyti, galite užsakyti jų paskambinę mūsų specialiąja telefono linija. Paskambinkite į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą – mes džiaugsimės galėdami padėti. Mūsų remonto tarnybos numeriu <CustSerPhoneNo2> susisiekti su mumis galite ištisą parą, kiekvieną savaitės dieną. Laukiame jūsų.

Remonto tarnyba

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.