Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Dulkių siurblys veikia garsiai

Mano dulkių siurblys veikia garsiai. Ką man daryti?

Jeigu jūsų dulkių siurblys veikia garsiai, pirma patikrinkite, ar neprisipildė dulkių surinkimo konteineris arba dulkių maišelis. Jeigu ne, gali būti kad blokuota kuri nors prietaiso dalis. Patikrinkite oro išpūtimo filtrą, antgalį, vamzdį, siurbimo vamzdį ir teleskopinį vamzdį. Galite nuimti ir grindų antgalį. Patikrinkite, ar taip garsas pasikeitė, ir toliau tęskite patikrą atmetimo principu, po vieną atmesdami visas galimas tikimybes. Vienas iš komponentų gali būti blokuotas ir kelti garsus, dėl kurių jūsų dulkių siurblys veikia garsiai.

Jeigu tai nepadeda ir dulkių siurblio variklis taip pat veikia garsiai, nedvejodami skambinkite į mūsų Bosch centrines dirbtuves ir susitarkite dėl susitikimo. Mūsų remonto tarnybos telefono numeris yra <CustSerPhoneNo2>, susisiekti su mumis galite visą parą, 7 dienas per savaitę.

Kreipkitės į smulkių prietaisų klientų aptarnavimo tarnybą:

<SmAppCusSerAddress>

Remonto tarnyba

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.