Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Dulkių siurblio variklio remontas

Jūsų dulkių siurblio variklio taisymas – mes galime padėti

Norite sutaisyti savo dulkių siurblio variklį? Mūsų centrinių dirbtuvių Nuremberge mechanikai džiaugsis galėdami tai padaryti, ar tai būtų dulkių siurblio variklio remontas, dulkių siurblio teleskopinio vamzdžio remontas, dulkių siurblio kištuko remontas ar dulkių siurblio žarnos remontas. Mes atliekame visokius remonto darbus, ir labai tikėtina, kad atgausite savo siurblį geros darbinės būklės. Jeigu jūsų prietaisui vis dar taikomas 24 mėnesių garantinis laikotarpis, padarysime tai nemokamai. Šiam laikotarpiui pasibaigus taikomos fiksuotos kainos.

Jei reikia sutaisyti variklį, atsiųskite savo dulkių siurblį šiuo adresu:

<SmAppCusSerAddress>

Jeigu pats esate specialistas ir jums reikia pakaitinių dalių dulkių siurblio varikliui sutaisyti, galite užsakyti jų paskambinę mūsų specialiąja telefono linija. Paskambinkite į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą – mes džiaugsimės galėdami padėti. Mūsų remonto tarnybos numeriu <CustSerPhoneNo2> susisiekti su mumis galite ištisą parą, kiekvieną savaitės dieną. Laukiame jūsų.

Remonto tarnyba

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.