Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Yra begalė būdų, kaip išlaikyti dulkių siurblį nepriekaištingos būklės.

Optimalus valymas dulkių siurbliu.

Ar modelis būtų su maišeliu ar be maišelio, mūsų internetinėje parduotuvėje rasite viską, ko reikia, kad jūsų dulkių siurblys veiktų sklandžiai. Nuo dulkių maišelių ir filtrų iki specialių antgalių, kad pasiektumėte siauriausius užkaborius.

Naršyti internetinėje parduotuvėje

Kuo geriau išnaudokite dulkių siurblį su originaliais priedais iš Bosch.

Jeigu prireikia originalių priedų Bosch dulkių siurbliui, apsidairykite mūsų internetinėje parduotuvėje. Čia vos keliais mygtukų paspaudimais rasite didelį asortimentą pagal savo poreikius.

Ieškoti priedų

Naudojant Bosch dulkių maišelius ir filtrus oras bus švarus ir be dulkių.

Nuo mūsų originalios Bionic Filter AirFresh sistemos, skirtos kvapams naikinti, iki PowerProtect dulkių maišelių – mūsų internetinėje parduotuvėje savo dulkių siurbliui rasite tinkamą pakaitinę dalį. Visos jos garantuotai tobulai darniai veiks kartu su jūsų prietaisu.

Į valymo ir priežiūros gaminius

Bosch pakaitinės dalys – tobulai tiks jūsų dulkių siurbliui.

Ar tai būtų pakaitinė žarna, ar papildomas baldų apmušalų priedas, mūsų atsarginės dalys garantuotai nepriekaištingai veiks su jūsų Bosch dulkių siurbliu. Mūsų patyrusi pagalbos komanda džiaugsis galėdama padėti jums išsirinkti tą dalį, kuri atitinka jūsų poreikius ir padės jums mėgautis rezultatais be rūpesčių.

Rasti atsarginių dalių

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.