Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Kavavirė nesiurbia vandens

Ką daryti, jeigu jūsų kavavirė nesiurbia vandens?

Kai jūsų kavavirė nebesiurbia vandens, dažniausiai iš jos reikia pašalinti kalkes. Bosch buitinių prietaisų remonto centre rekomenduojame naudoti specialią kalkių šalinimo priemonę, kad kalkės iš aparato būtų pašalintos tinkamai. Nenaudokite buitinių valiklių. Jie dažniausiai būna agresyvūs ir, ilgesnį laiką naudojami, jie pakenks jūsų aparatui.

Kita vertus, jeigu iš jūsų kavos virimo aparato teką vanduo, dažniausiai prireikia remonto. Jeigu ši problema atsiranda nesibaigus 24 mėnesių garantiniam laikotarpiui, Bosch buitinių prietaisų remonto centre remontas nieko nekainuoja. Pasibaigus garantijos laikotarpiui kavos virimo aparatai remontuojami už fiksuotą <CMFixPrice> kainą. Jeigu jūsų kavavirė yra prietaisas su Solitaire dizainu, fiksuota jūsų kavos virimo aparato remonto kaina yra <SMFixPrice>.

Kreipkitės į smulkių prietaisų klientų aptarnavimo tarnybą:
<SmAppCusSerAddress>

Į valymo ir priežiūros gaminius

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.