Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Kavavirių triktys

Kavavirių triktys. Kas dabar?

Jūsų kavavirė kelia rūpesčių, o jūs vėl norite mėgautis šviežios kavos aromatu? Galbūt neveikia jūsų kavos virimo aparato šildytuvas arba kas nors nepavyko šalinant kalkes. Kaip turbūt ir tikitės, turime jums gerų žinių. 24 mėnesių garantijos laikotarpiu nuo pirkimo datos sutaisysime jūsų prietaisą nemokamai. Pasibaigus garantijos laikotarpiui kavos virimo aparatai remontuojami už fiksuotą <CMFixPrice> kainą. Jeigu jūsų kavavirė yra prietaisas su Solitaire dizainu, fiksuota jūsų kavos virimo aparato remonto kaina yra <SMFixPrice>.

Jeigu nenorite pažeisti aparato šalindami kalkes, laikykitės naudojimo vadove pateiktų instrukcijų ir, kai įmanoma, naudokite specialią kalkių šalinimo priemonę, o ne agresyvius buitinius valiklius.

Kreipkitės į smulkių prietaisų klientų aptarnavimo tarnybą:
<SmAppCusSerAddress>

Į valymo ir priežiūros gaminius

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.