Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Kaitlentės valymas

Kaitlenčių valymas – kaip tai daryti.

Valyti kaitlentes – nemėgstama užduotis. Bosch gali tai pakeisti. Naudodami tinkamus priedus iš mūsų internetinės parduotuvės šį darbą atliksite akimirksniu ir be pastangų. Naudodami Bosch keraminių ir indukcinių kaitlenčių valiklį pasirūpinsite, kad kaitlentė ir keraminis paviršius būtų švarūs. Be pastangų pašalinsite net pridegusius arba sunkiai pašalinamus nešvarumus. Darykite taip: pirmiausia stiklo skutikliu pašalinkite stambesnį purvą. Tada užtepkite valiklio ir palikite įsigerti. Nuvalykite minkšta šluoste, ir jūsų indukcinė kaitlentė greitai vėl žvilgės.

Nerūdijančiojo plieno paviršiams prižiūrėti savo internetinėje parduotuvėje taip pat siūlome nerūdijančiojo plieno ir ketaus priežiūros gaminių.

Jeigu reikia išvalyti dujinę viryklę, degiklio žiedą galite nesunkiai išvalysite muilinu vandeniu.

Į valymo ir priežiūros gaminius

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.