Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Orkaitės durelių valymas

Kaip valyti orkaitės dureles, kad jos vėl būtų skaidrios ir permatomos

Kaip valyti orkaitės dureles, kad jos vėl būtų skaidrios ir permatomos

Norite žinoti greičiausią ir paprasčiausią būdą, kaip išvalyti orkaitės dureles? Geriausias patarimas – naudoti standartinį plovimo skystį ir minkštą šluostę. Tai pats geraisiais būdas. Jeigu jums reikia įveikti sukietėjusį purvą, pirmiausia plovimo skysčiu išvalykite nešvarias vietas, o paskui, jeigu būtina, užpurkškite stiklų valiklio ir nušluostykite minkšta šluoste. Ir baigta! Dabar galėsite žiūrėti pro orkaitės dureles į vidų ir tikrinti, ar jūsų pyragas jau baigtas.

Ar turite daugiau klausimų, kaip valyti orkaitės dureles? Galite susisiekti su Bosch klientų aptarnavimo komanda, atsakinga už stambius prietaisus, telefonu <CustSerPhoneNo>. Darbuotojai dirba ištisą parą, kiekvieną savaitės dieną. Jie džiaugsis galėdami padėti.

Į valymo ir priežiūros gaminius

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.