Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Kaip valyti savo orkaitę

Kaip valyti orkaitę

Orkaitės valymas – kaip tai daryti

Vėl laikas valyti jūsų orkaitę? Galvojate, koks būtų paprasčiausia būdas tai padaryti? Bosch Home Appliances rekomenduoja, kad savo orkaitę valytumėte naudodami valomąjį skystį, šiltą vandenį, drėgną šluostę ir nerūdijančiojo plieno grandymo šluostę. Mūsų vaizdo įraše (2.18 min.) parodysime jums, kaip žingsnis po žingsnio paprastai išvalyti orkaitę – jums nereikės chemikalų ar specialios įrangos.

Ar turite daugiau klausimų, kaip valyti orkaitę? Galite susisiekti su Bosch klientų aptarnavimo komanda, atsakinga už stambius prietaisus, telefonu <CustSerPhoneNo>. Darbuotojai dirba ištisą parą, kiekvieną savaitės dieną.

Į valymo ir priežiūros gaminius

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.