Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Orkaitės grotelių valymas

Kaip valyti orkaitės groteles

Kaip valyti orkaitės groteles

Niekas nemėgsta valyti orkaitės grotelių. Vis dėlto, atsižvelgę į mūsų patarimus, atliksite tai maloniai ir paprastai. Iš esmės orkaičių groteles galima plauti indaplovėje. Tiesiog įdėkite jas į indaplovę. O sukietėjusias pridegusio purvo dėmes paskui galėsite pašalinti naudodami plieninę grandymo šluostę. Šiuo puikiu stebuklus darančiu daikčiuku galite paprasčiausiai nutrinti likučius.

Ar turite daugiau klausimų, kaip valyti orkaitės groteles? Galite susisiekti su Bosch klientų aptarnavimo komanda, atsakinga už stambius prietaisus, telefonu <CustSerPhoneNo>. Darbuotojai dirba ištisą parą, kiekvieną savaitės dieną.

Į valymo ir priežiūros gaminius

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.