Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Orkaitės valymas actu.

Ar valyti orkaitę actu gera mintis?

Valyti orkaitę actu – gera mintis.

Yra daug orkaitės valymo būdų. Vieni rekomenduoja actą, kiti sodos bikarbonatą. Kai kurie primygtinai siūlo naudoti kepimo miltelius, o dar kiti – net skutimosi putas. Bosch Home Appliances sako, kad jums nereikia nė vienos iš šių priemonių!

Rekomenduojame savo orkaitę valyti ne actu, o valomuoju skysčiu, šiltu vandeniu, drėgna šluoste ir nerūdijančiojo plieno grandymo šluoste. Baigta! Tai viskas, ko jums reikia. Palaukite, kol muilo tirpalas gerai įsigers, ir atsikvėpkite, kol laukiate. Valyti orkaitę actu nėra nei būtina, nei rekomenduojama. Mūsų vaizdo įraše (2.18 min.) parodysime, kaip valyti orkaitę žingsnis po žingsnio.

Ar turite daugiau klausimų dėl orkaitės valymo actu? Galite susisiekti su Bosch klientų aptarnavimo komanda, atsakinga už stambius prietaisus, telefonu <CustSerPhoneNo>. Darbuotojai dirba ištisą parą, kiekvieną savaitės dieną. Jie džiaugsis galėdami padėti.

Į valymo ir priežiūros gaminius

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.