Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Kuo valyti orkaitę.

Kuo valyti orkaitę. Visi atsakymai per 30 sekundžių.

Kuo valyti orkaitę. Visi atsakymai per 30 sekundžių.

Yra daug rekomendacijų, koks gaminys geriausiai tinka orkaitei valyti. Kai kurie rekomenduoja sodos bikarbonatą, kiti kepimo miltelius. Kai kurie primygtinai siūlo druską, o dar kiti – net skutimosi putas. Bosch Home Appliances sako, kad jums nereikia nė vienos iš šių priemonių!

Rekomenduojame orkaitę valyti naudojant valomąjį skystį, šiltą vandenį, drėgną šluostę ir nerūdijančiojo plieno grandymo šluostę. Baigta! Jums prireiks tik trupučio kantrybės, kol gerai įsigers muilo tirpalas, tad tuo metu pasilepinkite puodeliu kavos. Tai viskas, ką reikia žinoti apie orkaičių valymą. Mūsų vaizdo įraše (2.18 min.) parodysime, kaip tai daryti žingsnis po žingsnio.

Ar turite daugiau klausimų, kuo valyti orkaitę? Galite susisiekti su Bosch klientų aptarnavimo komanda, atsakinga už stambius prietaisus, telefonu <CustSerPhoneNo>. Darbuotojai dirba ištisą parą, kiekvieną savaitės dieną. Jie džiaugsis galėdami padėti.

Į valymo ir priežiūros gaminius

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.