Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Sugedo kaitinimo elementas

MCIM01800070_CB_CAO_Content_11_L_1600x1580.jpg

Sugedo kaitinimo elementas – tai tikrai Bosch ekspertų reikalas

Ar panašu, kad sugedo jūsų orkaitės kaitinimo elementas? Niekada nemėginkite taisyti jo patys. Orkaitės remontą visada turėtumėte patikėti ekspertams, nes orkaitės ir kaitlentės naudoja aukštos įtampos elektrą. Tiesiog, jei turite problemų dėl orkaitės kaitinimo elemento, pasitelkite į pagalbą Bosch klientų aptarnavimo komandą. Darbuotojai greitai ir veiksmingai pasiūlys jums pagalbą, kuri kainuos mažiau, negu galėtumėte pamanyti.

Galite susisiekti su Bosch klientų aptarnavimo komanda, atsakinga už stambius prietaisus, telefonu <CustSerPhoneNo> (ištisą parą, bet kurią savaitės dieną) arba susitarti dėl patogaus susitikimo laiko internetu.

Į kontaktus ir informaciją

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.