Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Orkaitė neveikia

Orkaitė neveikia? – pirmoji pagalba iš ekspertų

Orkaitė neveikia? – pirmoji pagalba iš ekspertų

Jūsų orkaitė nebeveikia? Negerai. Bet nenusiminkite, priežastis gali būti visai paprasta. Ar patikrinote elektros maitinimo saugiklį? Patikrinkite, ar veikia kaitlentė, – galbūt jums nė nežinant buvo nutrūkęs elektros tiekimas. Jeigu kaitlentė irgi neveikia, gali būti, kad išmuštas saugiklis. Jeigu kaitlentė veikia, o orkaitė ne, vadinasi, orkaitė sugedusi.

Kartais orkaitė neveikia dėl visai paprastų dalykų, kurių net nepastebite. Jeigu, pavyzdžiui, namuose nutrūko elektros tiekimas, orkaitės laikrodžiui galėjo grįžti gamyklinės nuostatos. Tačiau, kad orkaitė veiktų, būtina nustatyti laiką. Tada ekranas liausis mirksėjęs, ir orkaitė vėl veiks įprastai. Patikrinkite, ar taip nėra.

Jeigu visas šias priežastis galite atmesti, bet orkaitė arba apatinis kaitinimo elementas vis tiek neveikia, tai yra techninis gedimas, kurį lengvai sutvarkyti jums padės mūsų Bosch klientų aptarnavimo komanda.

Galite susisiekti su Bosch klientų aptarnavimo komanda, atsakinga už stambius prietaisus, telefonu <CustSerPhoneNo> (ištisą parą, bet kurią savaitės dieną) arba susitarti dėl patogaus susitikimo laiko internetu.

Į kontaktus ir informaciją

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.