Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Orkaitė neveikia

Orkaitė neveikia – pirmoji pagalba iš ekspertų

Orkaitė neveikia – pirmoji pagalba iš ekspertų

Jūsų orkaitė nebeveikia? Tai ypač erzina, kai norite ką nors išsivirti ar išsikepti. Sprendimas gali būti paprastas. Ar patikrinote saugiklį? Galbūt jums nė nežinant buvo nutrūkęs elektros tiekimas.

Jeigu jūsų orkaitė vis tiek neveikia, klausimas – kodėl. Negalite išjungti ventiliatoriaus? Jeigu taip, jis greičiausiai veiks ir aušins jūsų orkaitę.

Jeigu jūsų orkaitėje neišsijungia indikacinė lemputė, rekomenduojame patikrinti, ar tikrai išjungtos visos jos funkcijos. Ar visi reguliatoriai nustatyti ties 0?

Kartais jūsų orkaitė neveikia dėl paprastų dalykų. Pavyzdžiui, tai gali būti neilgas elektros tiekimo sutrikimas jūsų namuose. Dėl to orkaitės nuostatos grįžta į gamyklinę būseną. Tačiau orkaitė veiks tik tada, kai bus nustatytas jos laikrodis (t. y. laikas). Jeigu ekrane mirksi „00:00“, orkaitė neveiks. Patikrinkite, ar taip nėra.

Jeigu atmetėte visas šias galimas priežastis, bet jūsų orkaitė vis tiek neveikia, o viryklė arba keraminė kaitlentė veikia įprastai, rekomenduojame susisiekti su mūsų Bosch klientų aptarnavimo komanda. Darbuotojai greitai jums pasiūlys patikimą pagalbą, kuri kainuos mažiau, negu galėtumėte pamanyti.

Galite susisiekti su Bosch klientų aptarnavimo komanda, atsakinga už stambius prietaisus, telefonu <CustSerPhoneNo> (ištisą parą, bet kurią savaitės dieną) arba susitarti dėl patogaus susitikimo laiko internetu.

Į kontaktus ir informaciją

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.