Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Orkaitės remontas

Orkaitės remontas – tai tikrai ekspertų reikalas

Orkaitės remontas – tai tikrai ekspertų reikalas

Norėtumėte remontuoti savo orkaitę? Galvojate, koks būtų paprasčiausia būdas tai padaryti? Jeigu nesate kvalifikuotas elektrikas, rekomenduojame tai patikėti ekspertams. Niekada nemėginkite taisyti orkaitės patys. Geriausias sprendimas – susisiekti su Bosch klientų aptarnavimo komanda. Mūsų klientų aptarnavimo komanda džiaugsis galėdama padėti, kad ir kas nutiktų: reikia remontuoti orkaitę ar orkaitės dureles, spręsti problemas dėl apatinio kaitinimo elemento, termostato, emalio, vyrių ar bet ko kito. Galite pasikliauti patikimomis mūsų paslaugomis. Pateikite užklausą dėl mūsų kainų ir siūlomų paslaugų.

Galite susisiekti su Bosch klientų aptarnavimo komanda, atsakinga už stambius prietaisus, telefonu <CustSerPhoneNo> (ištisą parą, bet kurią savaitės dieną) arba susitarti dėl patogaus susitikimo laiko internetu.

Į kontaktus ir informaciją

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.