Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Orkaitės kvapas

Orkaitės kvapas. Pirmoji pagalba iš ekspertų

Orkaitės kvapai – pirmoji pagalba iš ekspertų

Ar iš orkaitės sklinda kvapas? Ar tai būtų nuodingas, neįprastas ar nešvarumų kvapas arba gal maisto, žuvies, dujų, gumos, plastiko, ploviklio, dūmų, elektros arba šlapimo kvapas, o gal tiesiog sklinda rūgštus, nemalonus, negeras arba degėsių kvapas – pirma, ką visada reikia padaryti, tai išvalyti orkaitę. Bosch Home Appliances rekomenduoja valyti naudojant valomąjį skystį, šiltą vandenį, drėgną šluostę ir nerūdijančiojo plieno grandymo šluostę. Savo vaizdo įraše parodysime, kaip paprastai išvalyti orkaitę žingsnis po žingsnio. Sužinokite patarimus iš mūsų vaizdo įraše dabar ir kvapai iš jūsų orkaitės greitai bus pamiršti.

Jeigu orkaitė dvelkia orkaitės purškikliu, paprastai pakanka iššluostyti ją drėgna šluoste.

Jeigu orkaitėje yra pelėsių kvapas, rekomenduojame kruopščiai išvalyti guminį sandariklį pirmiau aprašytu būdu. Greičiausiai susikaupė maisto likučių ir susidarė pelėsis.

Tačiau jeigu jūsų orkaitėje yra svilėsių kvapas, reikia kreiptis į klientų aptarnavimo komandą. Tai problema, kurią visada turėtumėte kuo skubiau išspręsti – ir vengti naudotis orkaite, kol ji nebus pašalinta.

Ar turite daugiau klausimų dėl orkaitės kvapų? Galite susisiekti su Bosch klientų aptarnavimo komanda, atsakinga už stambius prietaisus, telefonu <CustSerPhoneNo>. Darbuotojai dirba ištisą parą, kiekvieną savaitės dieną.

Į valymo ir priežiūros gaminius

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.