Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Orkaitės kvapas

Orkaitė skleidžia kvapus, kai naudojate ją pirmą kartą, – ką daryti?

Orkaitė skleidžia kvapus, kai naudojate ją pirmą kartą, – ką daryti?

Jūsų orkaitė skleidžia nemalonų kvapą, kai naudojate ją pirmą kartą? Nesirūpinkite, visai normalu, kad yra tam tikras naujos orkaitės kvapas. Jeigu norite greitai atsikratyti keisto kvapo iš naujo prietaiso, Bosch Home Appliances rekomenduoja iš pradžių iššluostyti prietaisą drėgna šluoste. Padės orkaitės viršutinio ir apatinio kaitinimo elemento kaitinimas 30 minučių 250 °C temperatūroje. To turėtų pakakti, kad atsikratytumėte nemalonių kvapų iš naujos orkaitės.

Jeigu jūsų nauja orkaitė skleidžia plastiko kvapą, prieš naudodami pirmą kartą dar kartą patikrinkite, ar pašalinote visas orkaitės viduje esančias pakuotės dalis. Tai gali būti priežastis, kodėl iš jūsų naujos orkaitės sklinda svilėsių kvapas.

Turite daugiau klausimų dėl pirmą kartą naudojamos orkaitės kvapų? Galite susisiekti su Bosch klientų aptarnavimo komanda, atsakinga už stambius prietaisus, telefonu <CustSerPhoneNo> (ištisą parą, bet kurią savaitės dieną) arba susitarti dėl patogaus susitikimo laiko internetu.

Į valymo ir priežiūros gaminius

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.