Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Orkaitės temperatūra netinkama

Orkaitės temperatūra netinkama – ką daryti

Orkaitės temperatūra netinkama – ką daryti

Po truputį prarandate entuziazmą kepti, nes jūsų pyragai yra arba pusiau žali, arba sudegę, net jeigu laikotės recepte nurodytos temperatūros? Kažkas negerai su orkaitės temperatūra. Bet ką gi dabar daryti?

Rekomenduojama susisiekti su Bosch klientų aptarnavimo komanda. Darbuotojai gali greitai ir patikimai išspręsti problemą dėl orkaitės temperatūros, kad ir kas būtų: ar orkaitė neįkaista iki reikiamos kaitros, ar negali jos palaikyti. Kai sugenda orkaitės temperatūros reguliatorius, jį pataisyti – visada ekspertų reikalas.

Galite susisiekti su Bosch klientų aptarnavimo komanda, atsakinga už stambius prietaisus, telefonu <CustSerPhoneNo> (ištisą parą, bet kurią savaitės dieną) arba susitarti dėl patogaus susitikimo laiko internetu.

Į kontaktus ir informaciją

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.