Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Džiovyklė nebedžiovina

Džiovyklė nebedžiovina – ką daryti?

Džiovyklė nebedžiovina – ką daryti?

Jeigu jūsų džiovyklė tinkamai nebedžiovina, galima daryti tik viena – skambinti Bosch klientų aptarnavimo komandai. Darbuotojai greitai ir patikimai suteiks jums pagalbą, kuri kainuos mažiau, negu galėtumėte tikėtis, ir jūsų džiovyklė greitai vėl tinkamai džiovins. Galite susisiekti su Bosch klientų aptarnavimo komanda, atsakinga už stambius prietaisus, telefonu <CustSerPhoneNo> (ištisą parą, bet kurią savaitės dieną) arba susitarti dėl patogaus susitikimo laiko internetu.

Nesate tikri, ar jūsų džiovyklė džiovina tinkamai, o gal svarstote, kiek džiovyklė turėtų įkaisti? Šiuo atveju rekomenduojame skaityti drabužių priežiūros instrukcijas. Ten bus nurodyta, kokioje temperatūroje galite juos džiovinti.

Į kontaktus ir informaciją

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.