Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Džiovyklė neįsijungia

Džiovyklė neįsijungia – ką daryti?

Džiovyklė neįsijungia – ką daryti?

Jūsų džiovyklė nebeveikia arba neįsijungia? Stovi kampe tyliai kaip pelytė? Jeigu jūsų džiovyklė nebeveikia, nepasileidžia, prateka – kad ir kas būtų nutikę, – tai greičiausiai techninis gedimas. Tas pats taikoma, jeigu nepavyksta išjungti džiovyklės. Rekomenduojame į pagalbą pasitelkti ekspertus. Tiesiog susisiekite su Bosch klientų aptarnavimo komanda. Darbuotojai suteiks greitą ir patikimą pagalbą, jeigu jūsų džiovyklė nebeįsijungia.

Galite susisiekti su Bosch klientų aptarnavimo komanda, atsakinga už stambius prietaisus, telefonu <CustSerPhoneNo> (ištisą parą, bet kurią savaitės dieną) arba susitarti dėl patogaus susitikimo laiko internetu.

Į valymo ir priežiūros gaminius

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.