Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Džiovyklės remontas

Kaip remontuoti jūsų džiovyklę

Kaip remontuoti jūsų džiovyklę

Jūsų džiovyklę reikia remontuoti? Kiek tai kainuos? Galite remontuoti ją patys ar geriau patikėtumėte šį darbą kitiems? Iš esmės geriausia patikėti remontą kitiems, o gal geriau pirkti naują? Rekomenduojame prieš pradedant ieškoti remonto vadovo internete paskambinti Bosch klientų aptarnavimo komandai. Darbuotojai suteiks greitą ir veiksmingą pagalbą, kuri kainuos mažiau, negu manote, ir pateiks patikimus atsakymus į visus šiuos klausimus. Jie suremontuos jūsų džiovyklę ir greitai grąžins ją vėl veikiančią. O mūsų kvalifikuotiems specialistams net nereikia remonto vadovo.

Galite susisiekti su Bosch klientų aptarnavimo komanda, atsakinga už stambius prietaisus, telefonu <CustSerPhoneNo> (ištisą parą, bet kurią savaitės dieną) arba susitarti dėl patogaus susitikimo laiko internetu.

Į kontaktus ir informaciją

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.