Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Nemalonus išdžiuvusių skalbinių kvapas

Nemalonus išdžiuvusių skalbinių kvapas – veiksmingi patarimai

Nemalonus išdžiuvusių skalbinių kvapas – veiksmingi patarimai

Nesuprantate, kodėl jūsų išdžiovinti skalbiniai skleidžia nemalonų kvapą? Nepanikuokite. Paprastai blogą kvapą galima nesunkiai paaiškinti. Taip paprastai būna, jeigu naudojate nepakankamai skalbimo priemonės, ir nemalonus kvapas susidaro dar skalbimo metu. Jeigu laikysitės skalbimo priemonės gamintojo dozavimo instrukcijų, problema turtėtų išsispręsti.

Vis dar turite klausimų dėl nemalonų kvapą skleidžiančių išdžiovintų skalbinių? Galite susisiekti su Bosch klientų aptarnavimo komanda, atsakinga už stambius prietaisus, telefonu <CustSerPhoneNo>. Darbuotojai dirba ištisą parą, kiekvieną savaitės dieną. Jie džiaugsis galėdami padėti

Į valymo ir priežiūros gaminius

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.