Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Džiovyklė skleidžia nemalonų kvapą

Džiovyklė skleidžia nemalonų kvapą – ką daryti?

Džiovyklė skleidžia nemalonų kvapą – ką daryti?

Iš džiovyklės ištraukiami skalbiniai būna gaivūs ir kvapnūs. Bet ką daryti, jeigu jūsų džiovyklėje viskas kitaip ir ji skleidžia nemalonų kvapą? Paprasta: iššluostykite savo džiovyklės būgną iš vidaus drėgna šluoste ir actu arba citrinų sulčių tirpalu. Neabejojame, kad savo virtuvėje turite acto ir citrinų, – jie padės akimirksniu atsikratyti nemalonaus kvapo. Šie produktai daro tikrus stebuklus ir labai praverčia, kai džiovyklė pradeda skleisti nemalonų kvapą.

Turite daugiau klausimų, ką daryti, jeigu džiovyklė skleidžia nemalonų kvapą? Galite susisiekti su Bosch klientų aptarnavimo komanda, atsakinga už stambius prietaisus, telefonu <CustSerPhoneNo>. Darbuotojai dirba ištisą parą, kiekvieną savaitės dieną. Jie džiaugsis galėdami padėti.

Į valymo ir priežiūros gaminius

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.