Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Džiovyklė skleidžia svilėsių kvapą

Džiovyklė skleidžia svilėsių kvapą – ką daryti?

Džiovyklė skleidžia svilėsių kvapą – ką daryti?

Jūsų džiovyklė arba joje esantys skalbiniai skleidžia svilėsių kvapą? Nepanikuokite, o būtinai skambinkite Bosch klientų aptarnavimo komandai ir išsiaiškinkite, kokia tai problema. Panašu, kad įvyko techninis gedimas, o jūs tikrai norėtumėte sužinoti, jeigu jūsų prietaise kas nors svyla. Nenaudokite prietaiso, kol jo neapžiūrės ekspertas. Bosch klientų aptarnavimo tarnyba greitai ir veiksmingai pasiūlys jums pagalbą, kuri kainuos mažiau, negu galėtumėte pamanyti.

Galite susisiekti su Bosch klientų aptarnavimo komanda, atsakinga už stambius prietaisus, telefonu <CustSerPhoneNo> (ištisą parą, bet kurią savaitės dieną) arba susitarti dėl patogaus susitikimo laiko internetu.

Į valymo ir priežiūros gaminius

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.