Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Skalbyklės-džiovyklės valymas

Kaip išvalyti skalbyklę-džiovyklę

Kaip išvalyti skalbyklę-džiovyklę

Norite išlaikyti savo prietaisą geros darbinės būklės ir svarstote, kaip jį valyti? Kai valote savo skalbyklę-džiovyklę, turėtumėte atkreipti dėmesį į keletą dalių.

Dulkių filtrą valykite po kiekvieno naudojimo. Tiesiog ištraukite jį iš prietaiso ir pašalinkite dulkes (pvz., išskalaukite ir palikite išdžiūti). Paskui galite jį vėl įdėti į prietaisą (žiūrėkite vaizdo įrašą).

Savo skalbyklės-džiovyklės kondensatorių galite nesunkiai išvalyti ir patys. Atsargiai išimkite jį iš prietaiso. Įsitikinkite, kad iš jo nevarva šiltas vanduo, ir atsargiai vandenį išpilkite į praustuvą. Nenaudokite jo dar kartą, jame per daug cheminių medžiagų. Jūsų skalbyklė-džiovyklė išvalyta.

Taip pat galite rasti vaizdo įrašą apie skalbyklės-džiovyklės valymą čia.

Kaip matote, valyti skalbyklę-džiovyklę nėra sudėtinga. Bet savo skalbyklės-džiovyklės kondensatoriaus valymą turėtumėte patikėti profesionalams iš Bosch Home Appliances.

Galite susisiekti su Bosch klientų aptarnavimo komanda, atsakinga už stambius prietaisus, TELEFONO NUMERIU (ištisą parą, kiekvieną savaitės dieną) arba susitarti dėl patogaus susitikimo laiko internetu ir jūsų skalbyklės-džiovyklės kondensatorius bus išvalytas.

Į valymo ir priežiūros gaminius

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.