Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Skalbyklės-džiovyklės veikimas

Kaip veikia skalbyklė-džiovyklė? – Visi atsakymai per 30 sekundžių.

Kaip veikia skalbyklė-džiovyklė? – Visi atsakymai per 30 sekundžių.

Jūsų skalbyklė-džiovyklė skalbiniais namuose pasirūpina išties profesionaliai. Ji taupo vietą ir iš karto daro du darbus – skalbia ir džiovina. Galbūt jums įdomu, kaip ji tai daro? Kaip veikia skalbyklė-džiovyklė? Skalbyklė-džiovyklė veikia geriausiai, kai jos neperpildote. Šlapi skalbiniai užima mažiau vietos negu sausi. Jeigu skalbinius džiovinate savo skalbyklėje-džiovyklėje, joje turėtų būti pakankamai vietos skalbiniams „išsiplėsti“. Jutikliai skalbyklės-džiovyklės viduje matuoja drėgmę ir temperatūra, kad jūsų skalbiniai būtų tobulai sausi. Paprasta!

Ką daryti, jeigu staiga pastebėjote, kad jūsų skalbyklė-džiovyklė nebeveikia tinkamai? Paprasta: jeigu jūsų skalbyklė-džiovyklė nebeveikia, pirmas (ir dažniausiai veiksmingiausias) žingsnis – paskaityti apie reikalingus veiksmus naudojimo instrukcijoje. Čia paprastai pateikti labai aiškūs įvairių klaidų pranešimų aprašymai ir galimos trikčių šalinimo galimybės. Tačiau, jeigu jūsų skalbyklė-džiovyklė ir toliau neveikia, lieka viena – susisiekti su Bosch klientų aptarnavimo komanda.

Galite susisiekti su Bosch klientų aptarnavimo komanda, atsakinga už stambius prietaisus, telefonu <CustSerPhoneNo> (ištisą parą, bet kurią savaitės dieną) arba susitarti dėl patogaus susitikimo laiko internetu dėl jūsų sugedusios skalbyklės-džiovyklės remonto.

Į valymo ir priežiūros gaminius

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.