Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Skalbyklė-džiovyklė nedžiovina

Skalbyklė-džiovyklė nedžiovina – ką daryti?

Skalbyklė-džiovyklė nedžiovina – ką daryti?

Ar iš skalbyklės-džiovyklės ištraukti skalbiniai vis dar drėgni? Jūsų skalbyklė-džiovyklė tinkamai nedžiovina? O gal ji kaista, bet nedžiovina? Ir kiek turėtų įkaisti skalbyklė-džiovyklė, kai veikia tinkamai? Rekomenduojame mažiau svarstyti, kodėl jūsų skalbyklė-džiovyklė tinkamai nedžiovina skalbinių, o skambinti Bosch klientų aptarnavimo komandai. Darbuotojai greitai ir patikimai išsiaiškins problemos priežastį ir ras sprendimą. Nes, jeigu sugedo dalys ir jas reikia pakeisti, tokį techniškai sudėtingą prietaisą remontuoti turėtų tik profesionalai.

Galite susisiekti su Bosch klientų aptarnavimo komanda, atsakinga už stambius prietaisus, telefonu <CustSerPhoneNo> (ištisą parą, bet kurią savaitės dieną) arba susitarti dėl patogaus susitikimo laiko internetu ir jūsų skalbyklės-džiovyklės kondensatorius bus išvalytas.

P. S. Jeigu dėl skalbyklės-džiovyklės kyla konkretus klausimas, pvz., kaip skalbyklėje džiovinti švarkus, rekomenduojame skaityti drabužių priežiūros instrukcijas. Ten bus nurodyta, ar juos tinka džiovinti skalbyklėje-džiovyklėje, o jeigu taip, tai kokioje temperatūroje džiovinti.

Į valymo ir priežiūros gaminius

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.