Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Skalbyklės-džiovyklės remontas – ką daryti?

Skalbyklės-džiovyklės remontas

Skalbyklės-džiovyklės remontas

Nors ilgą laiką skalbyklė-džiovyklė patikimai veikė, dabar ją reikia remontuoti. Prieš bandydami savo skalbyklę-džiovyklę remontuoti patys ir ieškoti remonto vadovo, atsižvelkite į patarimą, kurį vienintelį jums reikia žinoti.

Šiuolaikiniai prietaisai yra labai sudėtingi, taigi, jeigu pats nedirbate šioje srityje ir nebuvote specialiai išmokytas jų taisyti, turėtumėte savo skalbyklės-džiovyklės remontą patikėti ekspertams iš Bosch klientų aptarnavimo komandos. Čia jūsų skalbyklė-džiovyklė greitai bus sutaisyta.

Mūsų ekspertai taip pat pasakys, ar jūsų skalbyklę-džiovyklę verta remontuoti, – gal labiau apsimoka pirkti naują. Todėl jums visai nereikia sukti galvos, kur rasti skalbyklės-džiovyklės remonto vadovą, ir greitai vėl galėsite džiaugtis gaiviais skalbiniais.

Galite susisiekti su Bosch klientų aptarnavimo komanda, atsakinga už stambius prietaisus, telefonu <CustSerPhoneNo> arba susitarkite dėl patogaus susitikimo laiko internetu ir jūsų skalbyklė-džiovyklė bus sutaisyta.

Į kontaktus ir informaciją

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.