Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Visiškai automatinio kavos virimo aparato gedimas

Jūsų automatinis kavos virimo aparatas sugedo? Mes galime padėti.

Jeigu automatinis kavos virimo aparatas sugedo, galime greitai jį sutaisyti Bosch centrinėse dirbtuvėse. Mūsų remonto tarnybos numeriu <CustSerPhoneNo2> susisiekti su mumis galite ištisą parą, kiekvieną savaitės dieną.

Jeigu sugedo jūsų automatinis kavos virimo aparatas arba pieno plaktuvas, išvešime jį naudodami specialią transportavimo dėžę. Paskambinkite mums šiandien pirmiau nurodytu numeriu ir susitarkite dėl sugedusio automatinio kavos virimo aparato išvežimo. Jūsų prietaisas pas mus bus atvežtas saugus ir sveikas, ir jūs vėl greitai mėgausitės gardžia kava.

Į remonto tarnybą

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.