Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Pienas automatiniam kavos virimo aparatui su pieno plaktuvu

Koks pienas geriausias plaktam pienui ruošti automatiniame kavos virimo aparate?

Pieno puta – tai tikra kavos karūna. Vis dėlto koks pienas geriausiai tinka plaktam pienui ruoši automatiniame kavos virimo aparate? Ekspertai iš Bosch Home Appliances paslaugų tarnybos kreminei pieno putai paruošti naudoja kambario temperatūros aukštoje temperatūroje apdorotą pieną. Pagrindinė taisyklė – didelis baltymų kiekis yra gerai. Tai gali skirtis – priklauso nuo gamintojo. Gerai, stabiliai pieno putai paruošti svarbu, kad automatinis kavos virimo aparatas būtų tinkamai valomas ir, kiek įmanoma, jame nebūtų riebalų. Riebalų nuosėdos aparate trukdo plakti pieną. Automatiniai kavos virimo aparatai iš esmės tinka pieno putai plakti. Tai atsako į klausimą, kuris automatinis kavos virimo aparatas ruošia geriausią putą.

Taigi tobulai pieno putai išplakti visada naudokite aukštoje temperatūroje apdorotą pieną ir pasirūpinkite, kad prietaise nebūtų riebalų. Tada galėsite mėgautis neprastesne negu Italijoje pieno puta.

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.