Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Sužinokite, ką savo parduotuvėje turime jūsų kavos virimo aparatui.

Geriausia priežiūra geriausiai kavai.

Bosch internetinė parduotuvė yra geriausia vieta visiems jūsų poreikiams patenkinti. Nuo kavos pupelių iki valymo tablečių bei originalių atsarginių dalių – viskas sukurta jūsų aparatui.

Naršyti internetinėje parduotuvėje

Išgaukite iš savo kavos virimo aparato dar daugiau. Su Bosch originaliais priedais.

Nuo vandens filtrų iki kavos ąsotėlių-termosų – visą originalių aukščiausios kokybės priedų asortimentą savo kavos virimo aparatui, kuriuo galite pasikliauti, rasite mūsų internetinėje parduotuvėje: rinkitės iš didelio asortimento ir patogiai apsipirkite mūsų parduotuvėje.

Ieškoti priedų

Bosch valymo ir priežiūros gaminiai Visiems, kurie mėgsta šviežią kavą.

Norint, kad jūsų kavos virimo aparatas visada virtų tobulą kavą, labai svarbu, kad jis visada būtų švarus ir neapkalkėtų. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite visą spektrą gaminių nuo valytuvų iki kalkių šalinimo tablečių, kuriais lengvai išvalysite kavos virimo aparatą ir galėsite mėgautis aukščiausios kokybės kava.

Į valymo ir priežiūros gaminius

Autentiškos atsarginės dalys iš Bosch: išlaikykite puikius rezultatus.

Reikalingas pakaitinis kavos ąsotėlis? Jeigu ieškote savo Bosch kavos virimo aparato pakaitinės dalies, patyrę mūsų darbuotojai džiaugsis galėdami padėti. Nėra geresnio būdo kuo ilgiau mėgautis puikia, kuo geriausios kokybės kava.

Rasti atsarginių dalių

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.