Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Valymas ir priežiūra.

Mūsų valymo ir priežiūros gaminiai.

Kavos virimo aparatų priežiūros gaminiai.

Išvirti puodeliui tobulos kavos reikia pažangių inžinerinių technologijų ir geriausios priežiūros. Pas mūsų techninės priežiūros ir aptarnavimo partnerius rasite produktų, kurie padės išlaikyti jūsų kavos aparatą nepriekaištingos būklės.

Į techninio aptarnavimo partnerius

Dulkių maišeliai.

Bosch teikia ne tik geriausius dulkių siurbliui skirtus pasiūlymus, bet ir tinkamus maišelius – visi jūsų patogumui prieinami pas mūsų techninės priežiūros ir aptarnavimo partnerius.

Į techninio aptarnavimo partnerius

Vandens filtrai.

Vandens kokybė yra svarbus aspektas palaikant aukštą Bosch prietaisų kokybę. Mūsų techninio aptarnavimo partneriai siūlo asortimentą filtrų, kurie užtikrins prietaisui draugišką vandens kokybę.

Į techninio aptarnavimo partnerius

Kalkių šalinimo priemonės.

Su kietu vandeniu susidoroti galima paprastais būdais. Palaikykite savo prietaisą nepriekaištingos būklės naudodami tinkamus kalkių šalinimo gaminius.

Į techninio aptarnavimo partnerius

Valymo priemonės.

Aukščiausias našumas ir tobulas žvilgesys su tinkamais valymo produktais iš mūsų techninės priežiūros ir aptarnavimo partnerių.

Į techninio aptarnavimo partnerius

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.