Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Priedai

Papildykite savo Bosch prietaisus priedais.

Daugelį prietaisų galima papildyti įsigyjant patvirtintus priedus. Galite naršyti mūsų asortimente arba susisiekti asmeniškai šiandien ir sužinoti, ką galima įsigyti. Mūsų parduotuvėje rasite ir rekomenduojamų maisto gaminimo indų, ir keičiamųjų filtrų, ir dulkių siurbliams skirtų dulkių maišelių.

Maisto gaminimas ir kepiniai.

Maisto gaminimas – tai atradimų kupina kelionė, net jeigu gaminate savo mėgstamus patiekalus, o ne egzotiškus tolimų kraštų valgius. Nukeliaukite į mūsų internetinę parduotuvę ir raskite daug puikių pasiūlymų įsigyti patikimų ir elegantiškų virtuvinių priedų, taip pat daugelį priežiūros gaminių, valymo priemonių ir kitų papildomų priemonių, skirtų Bosch virtuvės prietaisui.

Naršyti priedus

Skalbimas ir džiovinimas.

Norime, kad savo mėgstamus drabužius dėvėtumėte dar labai daug kartų. Todėl mes kruopštiai išbandėme ir patikimai parinkome internetinei parduotuvei visus gaminius taip, kad ilgėtų skalbimo ir džiovinimo prietaisų naudojimo bei nepriekaištingo veikimo trukmę. Dar siūlome keletą idėjų, kad jūsų skalbiniai iš skalbinių krepšio iki spintos keliautų sklandžiai ir greitai.

Naršyti priedus

Indų plovimas.

Tobulai vakarienei reikia tobulų indų. Bosch priedai, leidžiantys optimizuoti pakrovimo talpyklą daugeliu išmaniai sugalvotų montavimo priedų, padės apsaugoti indus ir išlaikyti indaplovės plovimo galią, ir indai bus plaunami tiesiog tobulai.

Naršyti priedus

Vėsinimas ir šaldymas

Subalansuotą mitybą užtikrina maisto produktų įvairovė. Maisto produktų būna įvairiausių formų ir dydžių, tad jiems visiems reikalingos skirtingos laikymo sąlygos. Bosch tiekia didelį asortimentą išmaniai sugalvotų komponentų, kuriuos galite lanksčiai pritaikyti savo šaldytuve. Šiuos priedus, kaip ir daugelį kitų, galima rasti mūsų parduotuvėje, taigi jūsų maistas išliks šviežias veiksmingu ir tvariu būdu.

Naršyti priedus

Kavos virimo aparatai.

Naršyti priedus

Dulkių siurbliai.

Naršyti priedus

Virtuvės kombainai.

Naršyti priedus

Smulkūs prietaisai.

Naršyti priedus

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.