Pakeisti slapukų nustatymus

Slapukai tikrai poveikis, kaip mūsų svetainė veikia, ir už geriausią naršymo patirtį jie turi būti įjungta. Jūs galite bet kuriuo metu pakeisti slapukų nustatymus, arba leisti, kad mūsų svetainės patalpinti slapukų naudojimą jūsų naršyklėje, arba pašalinti savo slapukus savo naršyklėje. Jei anksčiau sakė "Ne, ačiū" į slapukus (išjungti slapukus) ir norėtų sutikti mums pateikti juos savo naršyklėje, spustelėkite mygtuką "Leisti slapukus". Jums tik reikia padaryti, tai vieną kartą, o mes prisiminsime savo pageidavimus dėl kito apsilankymo metu.

Įjungti slapukus

Jei anksčiau sakė "Sutinku", kad naudoti slapukus (įjungti slapukai) ir pasikeitė savo mintis, spauskite mygtuką "Pašalinti slapukus", tai bus pašalinti slapukus mes ant jūsų naršyklėje.

Pašalinti slapukus

Jums gali tekti uždaryti savo naršyklę Šalinti Cookies nustatymo turi įsigalioti.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus ir kodėl mes juos naudoti apsilankykite "Daugiau informacijos apie slapukus".

Daugiau informacijos apie slapukus

Jei norite sužinoti daugiau apie slapukus apskritai ir kaip juos valdyti, apsilankykite aboutcookies.org. Atkreipkite dėmesį, kad mes nesame atsakingi už išorinių svetainių turinį.

 

 
Online Survey