Slapukų naudojimas.

Mūsų svetainė naudoja slapukus, todėl jūs galite įdėti prekes į pirkinių krepšelius, užsisakyti inžinierius internete ir leisti mums rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie mums padėtų pagerinti svetainės efektyvumą. Ignoruokite šį pranešimą jeigu norite tęsti. Paspauskite žemiau esančią nuorodą, jei norite peržiūrėti daugiau informacijos apie mūsų naudojamus slapukus ir apie nustatymų valdymą.
Tęsti> Privatumo politika> Pakeisti jūsų slapukų nustatymus> Daugiau informacijos apie slapukus

Robertas BošasRobertas Bošas – novatorius ir humanistas

Įmonės „Bosch“ pradžia neatsiejama nuo jos įkūrėjo – Roberto Bošo (Robert Bosch). Jo gyvenimo istorija – tai ne tik verslininko ir novatoriaus, bet ir humanisto bei kovotojo už žmogaus teises istorija. Jo palikimas išliko iki šių dienų, jis įsikūnijo mūsų kokybiškuose ir naujoviškuose gaminiuose bei tame, kad mūsų savininkas, Roberto Bošo fondas („Robert Bosch Stiftung“) kasmet paaukoja milijonus eurų labdaringiems tikslams.


Robertas Bošas (Robert Bosch) gimė 1861 m. pietų Vokietijoje, Albeke (Albeck). Technika besidomintis jaunuolis studijavo tiksliąją mechaniką. Padirbėjęs keletą metų, taip pat ir pas Tomą Edisoną (Thomas Edison), jis įsteigė įmonę, šiandien žinomą kaip „Bosch“.


Įmonei augant, stiprėjo ir Roberto Bošo (Robert Bosch) atsakomybės savo darbuotojams jausmas. Jis buvo vienas pirmųjų, įvedusių aštuonių valandų darbo dieną, penkių dienų darbo savaitę ir kitas lengvatas. Jam buvo itin svarbi darbuotojų teisė į laisvalaikį ir galimybę praleisti daugiau laiko su savo šeima. Ne mažiau svarbi jam buvo ir visuomenės gerovė. Robertas Bošas (Robert Bosch) dažnai aukodavo labdarai. Per savo gyvenimą jis skyrė nemažai lėšų ligoninėms, mokykloms ir universitetams. 1936 m. jis įsteigė ligoninę „Robert-Bosch-Hospital“, kur veikia dar ir šiandien. Jis buvo aktyvus kovotojas už taiką ir pasipriešinimo judėjimo Vokietijoje šalininkas prieš Antrąjį pasaulinį karą ir jo metu.


Prieš palikdamas šį pasaulį 1942 m., Robertas Bošas (Robert Bosch) pertvarkė savo įmonės struktūrą taip, kad ji savo darbe ir toliau vadovautųsi jo filosofija ir socialiniais idealais. Didžioji dalis pelno turėtų priklausyti fondui – „Robert Bosch Stiftung“, o likusi dalis turėtų būti aukojama labdaringiems tikslams įvairiose visuomenės gyvenimo srityse. Būtent pagal šį modelį mes gyvename šiandien. Fondas kasmet paaukoja milijonus eurų visuomenei per projektus sveikatos apsaugos, švietimo, tyrimų ir kultūros srityse. Mes didžiuojamės savo steigėju Robertu Bošu (Robert Bosch) ir jo gyvenimo istorija. Dar labiau didžiuojamės tuo, kad ir toliau vadovaujamės jo idealais ir troškimais.

 

 
Online Survey