Slapukų naudojimas.

Mūsų svetainė naudoja slapukus, todėl jūs galite įdėti prekes į pirkinių krepšelius, užsisakyti inžinierius internete ir leisti mums rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie mums padėtų pagerinti svetainės efektyvumą. Ignoruokite šį pranešimą jeigu norite tęsti. Paspauskite žemiau esančią nuorodą, jei norite peržiūrėti daugiau informacijos apie mūsų naudojamus slapukus ir apie nustatymų valdymą.
Tęsti> Privatumo politika> Pakeisti jūsų slapukų nustatymus> Daugiau informacijos apie slapukus

Vokiška kokybė

Vokiška kokybė – mūsų kelrodė žvaigždė

Savo gamyklose išbandome tai, ką sukūrėme, ištaisome trūkumus ir vėl bandome. Ir taip daug kartų, kol liekame visiškai patenkinti. Esame giliai įsitikinę, kad patvarūs prietaisai sukuriami sunkiu darbu, ir didžiuojamės tuo, kad gerai apgalvojame kiekvieną menkiausią detalę. Tai dažniausiai vadinama vokiška kokybe. Kokybe, kuri mums yra kelrodė žvaigždė..

Išbandyti, patikrinti, dukart patikrinti
Savo gaminių bandymus atliekame nuolatos. Kepame keksiukus savo orkaitėse, norėdami įsitikinti, ar jie iškepa nepriekaištingai. Naudojame stalo teniso kamuoliukus, kad nustatytume, kaip stipriai dreba mūsų skalbyklės, kai gręžiami skalbiniai. Darome tai laikydamiesi nuostatos, kad visų mūsų gaminių kokybė turi būti pati aukščiausia, antraip tiesiog negalime išleisti jų per gamyklos vartus.

Išdidūs pedantai
Mums patinka vadinti save pedantais. Gilindamiesi į kiekvieną detalę ir siekdami idealo, nuolatos tobuliname savo gaminius. Diena iš dienos ieškome galimybių padaryti savo buitinius prietaisus dar tvaresnius, kad ateityje jie būtų ne tik geri, bet geriausi iš geriausių. Vokiška kokybė? Be jokios abejonės! 

 

 

 
Online Survey